Kur apsigyventi Šventojoje per atostogas?

Paplūdimys Šventojoje

Planuojate atostogas Šventojoje? Tokiu atveju labai svarbu susirasti tobulą gyvenamą vietą, kuri leistų Jums turėti tokias atostogas, kokių labiausiai norite. Juk kol vieni renkasi ramias atostogas su šeima, tuo tarpu kiti nori kažko triukšmingesnio. Žinoma, puiku, kad Palanga yra taip arti ir namelių nuoma Šventojoje taps Jūsų namais, o už keliolikos km. esanti Palanga – pramogų vieta.

Kadangi poilsis Šventojoje neatsiejamas nuo apsistojimo vietos – supažindinsime su keliais pasirinkimo kriterijais, kurie garantuos, kad rasite tobulą vietą smagioms atostogoms.

Kur apsistoja lietuviai ir užsieniečiai?

Planuodami savo atostogas turite įvertinti labai daug niuansų. Bene pagrindinis – norite ramesnių ir komfortu aprūpintu atostogų, ar aktyvesnių, kurios suteiktų Jums galimybę daugiau laiko praleisti gamtoje?

Kas labiausiai atitinka Jūsų poreikius?

 • Namelių nuoma Šventojoje yra vienareikšmiškai pats populiariausias pasirinkimas. Poilsiautojai džiaugiasi puikiu kainos bei kokybės santykiu, kuris suteikia galimybę prie jūros ilsėtis ne vietą, tačiau kelias, o gal net ir porą savaičių.
 • Svečių namai yra kiek brangesnė alternatyva. Juolab, dažniausiai kambariuose nerasite virtuvėlės, tad ilgesnis poilsiavimas taps komplikuotas. Juk brangu kasdien valgyti viešojo maitinimo įstaigose?
 • Mėgstantiems prabangą dažniausiai rekomenduojami viešbučiai. Pasirinkimas platus: nuo paprastesnių iki labai prabangių. Galite pasirinkti įskaičiuotą maitinimą, tuomet viskas bus padaryta už Jus. Visgi, kainą daugelį atstumia.
 • Pigesnis pasirinkimas norintiems nuotykių – kempingai. Patogu tiek tokiu atveju, kai keliaujate su kemperiais, tiek tokiu atveju, kai planuojate gyventi palapinėje. Visgi, tai nėra geras pasirinkimas mėgstantiems komfortą, kadangi dažnai tenka maudytis viešuose dušuose, net jūroje, o maistas gaminamas ant laužo. Jeigu ieškote kažko paprasto, tačiau su komforto prieskoniu – poilsio nameliai Šventojoje yra vienareikšmiškai geriausias pasirinkimas.
 • Galima ir kambarių nuoma Šventojoje privačiuose namuose arba bendrabučiuose. Minusas, kad dažnai tokiose vietoje yra daug taisyklių prie kurių tenka poilsiautojams prisitaikyti.

Kuris variantas geriausias? Viskas priklauso nuo kiekvieno pasirinkimo. Jeigu ieškote komforto už mažą kainą, laisvumo bei galėjimo atostogų metu jaustis taip gerai, tarsi namuose – tokiu atveju namelių nuoma prie jūros yra tinkamiausias pasirinkimas.

Poilsio nameliai Šventojoje
Nauji nameliai Šventojoje – “Pilkas Namelis” poilsiavietėje 2019 m.

Nauji nameliai Šventojoje: kaip rasti tinkamiausią?

Kadangi poilsis šeimai Šventojoje yra vienas dažniausių lietuvių pasirinkimų – į tai reaguodami verslininkai siūlo vis daugiau įvairiausių apgyvendinimo vietų. O kaip rasti geriausią namelį, kai pasirinkimas toks platus?

Ieškant siūlome įvertinti kelis niuansus.

 1. Nauji nameliai prie jūros įkainojami skirtinga suma. Suprantama, kad visi nori sutaupyti, tačiau analizuodami kainoraščius greta jų būtinai nepamirškite apžvelgti ir kitų svarbių niuansų.
 2. Kiek žmonių planuoja apsistoti? Jeigu kompanija yra didelė, tokiu atveju tenka taikytis prie galimybių ir rinktis tokius namus, kurie sutinka priimti norimą žmonių skaičių. 4-5 asmenys nesunkiai ras jam labiausiai tinkamą namuką.
 3. Žinoma, verta skaityti kitų žmonių komentarus apie konkrečius apgyvendinimo taškus. Tai padės susidaryti nuomonę – ko galima tikėtis.
 4. Taip pat susižinokite – kiek metrų iki jūros. Tai dažniausiai vienas svarbiausių aspektų.
 5. Įvertinkite, kokios tiksliai paslaugos įskaičiuotos į kainą. Galbūt suteikiama nemokama patalynė? O gal papildomai siūlomos įvairios pramogos, pavyzdžiui, batutas, krepšinio aikštelė ir panašiai.
 6. Kai kurios poilsiavietės yra pritaikytos poilsiui su šeima, kai tuo tarpu kitos orientuotos į smagiai laiką praleisti norinčias draugų kompanijas. Kuri variantas tinkamiausias Jums?
 7. Ar konkreti poilsiavietė turi laisvų vietų Jums tinkamu metu?

Planuodami atostogas Šventojoje susidursite su labai daug galimybių. Svarbiausia, kad jos yra, kadangi tokiu atveju kiekvienas gali rasti tą variantą, kuris jam labiausiai tinka.

Poilsis Šventojoje gali būti pats smagiausias Jūsų vasaros nuotykis. Jūs to nusipelnėte!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *