Kaip išsirinkti kur apsistoti Šventojoje?

Artėjat šiltajame metų laikui vis daugiau žmonių pradeda ieškoti vietos, kur galima apsistoti ne tik pigiai, tačiau taip pat ir kokybiškai. Ar suderinti šiuos du poreikius yra įmanoma? Tikrai taip. Svarbiausia yra skirti šiek tiek laiko, palyginti kuo daugiau variantų, galiausiai, skaityti kitų žmonių komentarus, kadangi būtent jie dažniausiai padeda patiems nepabandžius paslaugų rasti tai, kas ne tik atitiks, tačiau net ir pranoks Jūsų poreikius.

Geriausias pasirinkimas – nameliai

Namelių nuomos paslaugas Šventojoje teikia vis daugiau poilsiaviečių, tad nieko keisto, kad teks palyginti nemažai variantų, kol rasite labiausiai tinkamą. Visgi, skirti laiko – verta, kadangi galiausiai rasite vietą, kuri taps Jūsų atostogų erdve ne vienam sezonui, tačiau malonia tradicija ilgiems metams.

Dažniausiai pasirenkama namelių nuoma todėl, kad paprasčiausia tai ne tik pigesnis, tačiau ir komfortabilesnis pasirinkimas. Nameliuose galima rasti mini virtuves, žinoma, yra dušai, kuriuose galima rūpintis savo higiena. Laikini nameliai tampa tarsi Jūsų tikrieji namai, nereikia dėl nieko sukti galvos – galima visiškai atantspauduoti. Daugelis žmonių džiaugiasi, kad Šventojoje tokių galimybių vis daugiau. Iki šiol karaliavusi kambarių nuoma prie jūros tampa atgyvena, kadangi žmonės nori komforto.

Kokius kriterijus reikia įvertinti?

Ieškodami jums labiausiai tinkamos nakvynės vietos – pirmiausia turite įvertinti kelis svarbius niuansus. Juos apgalvojus paieškos bus kur kas tikslingesnės ir greitesnės.

Nurodysime kelis kriterijus, kurie padės rasti vietą, kuri ne tik atitiks tačiau net ir panoks Jūsų poreikius.

  • Pradėkime nuo to, kad varijuoja kainos. Štai todėl nameliai taip mėgstami. Jie yra kur kas pigesnis pasirinkimas nei viešbučiai.
  • Tai pat reikia įvertinti – kokio didumo nameliai jums reikalingi. Suprantama, kad reikia įvertinti žmonių  skaičių, kuris planuoja atostogas.
  • Žinoma, skiriasi ir namelių kokybė. Tiems, kurie nori atostogų metu dėl nieko nesukti galvos – siūlome rinktis naujus, geriausios kokybės namelius Pilko Namelio poilsiavietėje. Mūsų nameliai gal ir kiek brangesni, lyginant su atgyvenusiais sovietinių laikų statybos nameliais, tačiau Jūsų atostogos bus nepalyginamai malonesnės.
  • Taip pat skaitykite kitų žmonių paliktus komentarus, kurie padės sudaryti nuomonę – kas, kaip ir kada. Mūsų atsiliepimus galite rasti Facebook paskyroje arba Google Maps profilyje.

Kuo anksčiau išsinuomosite – tuo didesnė tikimybė, kad gausite geriausią kainą ir galiausiai galėsite mėgautis pačiomis maloniausiomis atostogomis. Kviečiame rezervuotis namelį pas mus – skambinkite telefonu +370 69465899

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *