Kodėl vis daugiau lietuvių vasarą renkasi poilsį Šventojoje?

prie jūros Šventojoje

Vasara – atostogų metas, o visi, kurie ištisus metus intensyviai dirbo savo ir visuomenės gerovei – privalo šiltuoju metų laiku daugiau dėmesio skirti sau, savo šeimai, draugams, atsipalaiduoti… Daugelis, kaip atostogų kryptį, renkasi Šventąją. Kodėl? 

Ne tik patrauklios kainos, tačiau ir pramogų gausa, žinoma, nedidelis atstumas iki jos (neprikasomai nuo to, kurioje Lietuvoje vietoje gyvenate), galiausiai, žavi ir draugiški žmonės, jauki aplinka, o namelių nuoma Šventojoje yra tokia įvairi, kad kiekvienas gali rasti geriausiai jo poreikius tenkinantį pasiūlymą.

Lietuva – geriausia šalis poilsiui

Nors šiuo metu visas pasaulis yra pasiekiamas ranka ir kiekvienas norintis atrasti kitų kultūrų skonį turi tokią galimybę, visgi, lietuviai vis dažniau renkasi poilsį tėvynėje. Kodėl? Traukia ne tik mažesnės kainos, tačiau ir siekis paremti savo šalies verslininkus, galiausiai, būti tokioje aplinkoje, kuri yra kuo arčiau mūsų širdies. Juk net ir turėdami galimybę aplankyti Juodąja jūrą daugelis vistiek renkasi Baltijos. Kadangi ji kvepia maloniais vaikystės prisiminimais, kuriuos norisi įskiepyti ir savo vaikučiams.

Žinoma, daugelis atostogaudami siekia pasilinksminti tam tikruose objektuose bei pamatyti tam tikrus gamtos draustinius. Kadangi Lietuva gana maža – dažniausiai lūpose iš lūpų vaikšto informacija apie tam tikras lankytinas vietas, kurios yra vertos Jūsų dėmesio. 

Kai galimybės jas pamatyti tokios artimos ir atviros – kodėl gi ne?

Apie kainas bei kitus niuansus

Žinoma, Šventoji dažniausia traukia ir patraukliomis kainomis. Lyginant su kitais šalies kurortais – Šventoji tikrai nėra brangus kurortas, juolab, vietiniai dažniausiai linkę derėtis ir jeigu būsite atkalus – galėsite pasinaudoti nuomos paslaugomis pigiau nei nurodyta kainoraščiuose. 

Pavyzdžiui, namelių nuoma Šventojoje gali būti net du kartus pigesnis pasirinkimas nei  Palangoje. Jeigu Jums tinkamas pasirinkimas yra kambarių nuoma Šventojoje – sutaupysite dar daugiau. O kadangi miestelis nėra didelis, dažniausiai radus tinkamą apgyvendinimo vietą tuo pačiu galėsite džiaugtis ir netoli esančia jūra, kurią pasiekti galima einant paprasčiausiai pėškomis.

Kadangi namelių nuoma Šventojoje yra labai įvairi – siūlome palyginti bent kelias variantus, kad pavyktų rasti tinkamiausią. Greta kainų įvertinkite atstumą iki jūros, papildomai siūlomas pramogas bei paslaugas. Pavyzdžiui, labai patogu, kai nameliuose visada Jūsų laukia švari patalynė ir neteks vežtis miegmaišio, kuriame miegoti tikrai nėra labai patogu.

Poilsiavietės žaidimų aikštelė

Žinoma, svarbus ir savininkų bendradarbiavimas. Jeigu jie likę į kompromisus – atostogos visada bus geresnės. Juk niekada negali žinoti ko prireiks, kad atostogas taptų 100 procentų tobulos.

Nuo ramių iki labai triukšmingų atostogų

Poilsis Šventojoje dažniausiai pasirenkamas ir todėl, kad šis miestelis labai puikiai suderina skirtingų atostogautojų poreikius. Tai puikus pasirinkimas šeimai ir tuo pačiu nuostabus pasirinkimas tiems, kurie nori aktyviai pajudėti. Poilsis šeimai Šventojoje dažniausiai pasirenkamas išsinuomavus namelius, kurie yra netoli jūros. Tuo tarpu namelių teritorija vaikai galės džiaugtis žaidimų aikštelėse, tad užimtos ir labai smagios pramogos yra garantuotos. Tuo tarpu aktyvesnių atostogų norėtojai gali džiaugtis tuo, kad iki Palangos yra visai netoli. Galima važiuoti viešuoju transportu arba galima paprasčiausiai išsikviesti taksi, kuri už pervežimą iš vieno taško į kitą tikrai nebus brangus pasirinkimas.

O galiausiai, po aktyvios nakties galėsite grįžti į ramią poilsiavietę Šventojoje ir leisti dienas prie jūros ilsinantis po naktinio Palangos šėlsmo.

Šventoji – tokia maža, tačiau tuo pačiu tokia įvairialypė ir tokia spalvinga. Jeigu ieškote tobulo miesto tobuloms atostogoms – Šventoji yra tas puikus pasirinkimas, kuris gali sukelti priklausomybę ir paskatinti čia užsukti kiekvienais metais.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *